KONFRENCJE
W KRAKOWIE

Skorzystanie z naszego Centrum Konferencyjnego w Krakowie to gwarancja profesjonalnie zorganizowanych wydarzeń biznesowych, konferencji i szkoleń.

ELEGANCKIe SALE

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze sale konferencyjne spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Chcemy, aby indywidualnie dopasowana oferta wpłynęła korzystnie na wybór naszych sal konferencyjnych a atrakcyjne ceny zachęciły do nawiązania współpracy.

DODATKOWE USŁUGI

Osoby decydujące się na współpracę z naszym Centrum Konferencyjnym w Krakowie mogą liczyć na szereg dodatkowych usług usprawniających organizację wydarzenia biznesowego oraz różnego rodzaju eventów.

NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednio wyposażone sale przekładają się organizację wydarzeń na wysokim poziomie. Z tego powodu staramy się udoskonalać swoją ofertę oraz poszerzać wyposażenie sal o coraz nowocześniejsze rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

CATERING

Decydując się na organizację spotkania w naszym obiekcie mogą Państwo również skorzystać z cateringu, który z pewnością zadba o zadowolenie uczestników wydarzenia. Szerokie menu, które z pewnością spełni oczekiwania gości wydarzenia.